Duże dzieci, czyli dlaczego zabawki erotyczne w sypialni to dobry pomysł?

kobieta

Dziecięca ciekawość i entuzjazm to cechy, które przydają się w sypialni. Seks to przecież zabawa pomiędzy dwojgiem dorosłych ludzi. Dla dobrej zabawy warto więc skorzystać z pomocy zabawek… erotycznych!

Zabawki erotyczne – inspirują i pomagają w odkrywaniu nowych rzeczy

Używanie akcesoriów erotycznych otwiera przed Wami zupełnie nowe możliwości. Możecie wspólnie przełamać uczucie wstydu i lepiej poznać pragnienia drugiej osoby. Zabawki erotyczne inspirują do rozmów o własnych potrzebach, które zbliżają do siebie dwójkę ludzi. Pomagają w lepszym odkryciu własnego ciała i ciała partnera. Jeśli nigdy nie używaliście akcesoriów erotycznych, pora to zmienić. Możecie przeżyć coś, czego nigdy wcześniej nie doświadczyliście. Przykładem mogą tu być akcesoria wibrujące, które są bardzo przyjemne w użyciu. Pomagają obu partnerom w osiągnięciu orgazmu – pomagają tym samym osiągnąć orgazm symultaniczny.

Zabawki erotyczne przybliżą obojga partnerów

Jednym z najczęściej powielanych mitów jest to, iż zabawki erotyczne mają na celu zastąpienie partnera czy partnerki. To jednak nieprawda. Akcesoria erotyczne zbliżają do siebie partnerów, pozwalając na przeżycie jeszcze bardziej intymnych chwil. Warto pamiętać, iż są jedynie dodatkiem, a nie zastąpieniem partnera. Zabawki niekiedy się nawet nudzą, a ochota na ich użycie przychodzi z czasem.

Kupno gadżetów erotycznych nie sprawi nagle, że seks bez nich będzie nudny. Są po prostu przyjemnym dodatkiem, który należy traktować jako dobrą zabawę – mówi Karina Małecka, ekspert sexshopu Secretive.pl.

Świetny pomysł na nudę w sypialni

Każdy związek wchodzi  z czasem w etap, w którym seks nie jest już tak ekscytujący. Zabawki erotyczne to genialny sposób na zażegnanie nudy w łóżku. Pomogą Wam na nowo odkryć swoje ciała i poznać ukryte pragnienia drugiej osoby. Dadzą świetne pole do popisu oraz zainspirują do spróbowania nowych rzeczy. Akcesoria erotyczne zbliżą Was do siebie i sprawią, iż seks znów będzie przyjemny i ciekawy.

Dodaj komentarz